Batıkent Halı Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak, Batıkent Halı Yıkama hizmeti de vermekteyiz. Altaş Halı Yıkama Ankara’nın her bir ilçesine ücretsiz servisimiz ile ulaşıyor ve profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Birçok Batıkent halı yıkama firmasının aksine, yıkama işlemlerimizin tamamında son teknoloji endüstriyel makinalar kullanıyoruz. Ayrıca halı yıkama işlemlerimizde kullandığımız şampuan Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanıdır. Kullandığımız bu şampuan sayesinde halılarınız temizlenirken herhangi bir zarar görmez ve yeni alınmış gibi teslim edilirler.

Batıkent Halı Yıkama Uygulaması Nasıl Yapılır?

  • Altaş Halı Yıkama olarak, Batıkent halı yıkama uygulaması denilince akla gelen ilk firmayız.
  • Servis ekibimiz, önceden kararlaştırmış olduğumuz tarihte Batıkent’te bulunan eviniz ya da iş yerinize geliyor ve temizlenecek halılarınızı alıyor.
  • Halıların her biri numaralandırılıyor. Bu sayede farklı halıların birbiri ile karışması engellenmiş oluyor. Numaralandırma işlemi yapılırken aynı zamanda ölçüm ve fiyatlandırma gerçekleştiriliyor.
  • Yıkama işleminden önce, halı kenarları ve saçaklarında detaylı bir toz alma işlemi gerçekleştiriliyor.
  • Cinslerine ve boyutlarına ayrılan halılar, firmamızdaki son teknoloji endüstriyel halı yıkama makinalarına gönderiliyor.
  • Halı yıkama işlemlerimizin tamamında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ERA111 halı yıkama şampuanı kullanılıyor. Bu işlemde halınıza herhangi bir zararlı kimyasal etki etmiyor.
  • Yıkama işlemi tamamlanan halılar yine boyut ve türlerine göre otomatik sıkma makinalarına gönderiliyor.
  • Otomatik sıkma makinalarında fazla suyu alınmış halılar, açık ya da kapalı yöntem uygulanarak kurutuluyor.
  • Yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra dilerseniz halı boyama uygulaması yapabiliyoruz. Bu uygulamada halı orijinal rengi göz önünde bulundurularak tekrardan boyanıyor. Ayrıca her bir saçak ve halı kenarının boyanması da elle yapılıyor. Bu sayede temizlemeye göndermiş olduğunuz halı sanki ilk defa kullanıyormuşsunuz gibi canlı ve parlak bir hal alıyor.
  • Tamamen temizlenmiş ve kurutulmuş ürünlerin kontrolleri yapılıyor. Daha sonra bu halılar el değmeden paketlenip, Batıkent’teki sahibine iletiliyor.

Batıkent Halı Yıkama Fiyatları

Firmamızda halı, koltuk, kilim, battaniye, yorgan ve perde yıkama için son teknoloji endüstriyel makineler kullanılmakta. Derinlemesine temizlenen ve yenilenen halılarınızı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Halı yıkama işlemlerimizde Sağlık Bakanlığından onaylı şampuan kullanıyor, halınızın kullanım ömrünü kısaltmıyoruz. Halı yıkamada fiyatı halının boyutu ve ölçüsünü göz önünde bulunduruyoruz. Ankara’nın birçok ilçesine hizmet veriyor ve servis araçları için hiçbir ek ücret almıyoruz.

Batıkent halı yıkama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment