BUHAR MAKİNASI İLE YIKAMA İŞLEMİ

Teknolojinin ilerlemesi ile Koltuk yıkama işlemlerimizde ki makinalar da aynı şekil de ilerlemiştir . Biz Etimesgut halı yıkama olarak fiyat belirlerken önceliğimiz fazla ücret kazanmak değil en iyi işi yaparak müşteri kalıcılığını sağlamaktır Bu yüzden firmamıza Sulu sistem makinamız yanı sıra buhar sistemli makinamızı Ankara da en iyi halı yıkama olan Altaş halı yıkama firmamız envarterine eklenmiştir . Buhar ile temizlik işleminde makinemiz 130-170 derece sıcaklığında buhar üretmektedir. Bu buhar koltuk kumaşlarında ki bulunan kir ve lekeleri kolayca çözmektedir. En önemli özelliği kimyasal kullanmadan en derin noktalara kadar temizlik sağlar.

BUHARLI KOLTUK YIKAMA FİYATLARI
Ankara koltuk yıkama fiyat listemize Eski sistem ücreti nasılsa Herhangi fazla ücret eklenmemiştir . En iyi hizmeti en uygun şekil de vermek için yıllardır sektörün en iyisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz .

EVCİL HAYVAN BESLEYENLER İÇİN KOLTUK YIKAMA 
ANKARA HALI YIKAMA Olarak binlerce müşteriye hitap ediyoruz Bunun bilinciyle kazandığımız deneyimler üzerine Evinizde evcil hayvan besliyorsanız buharlı yıkama şeklini kesinlikle sizlere öneririz. Evcil hayvanlar sokağa çıktıklarında bir çok mikrobu evlerinize taşımaktadır. Yüksek ısıdaki buhar tüm mikropları temizleme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca sulu sistem yıkama yaparak iki kat temizlik sağlıyoruz.
BEBEKLİ EVLER
Sincan koltuk yıkama olarak Hepimizin de bildiği bebeklerimiz heryere ağızları ile temas etmektedir Bu yüzden hem sulu hem buharlı sistem kullanarak kesinle kimyasal kullanmadan temizlik sağlanır.

GENEL TEMİZLİK
Koltuklarımızı sürekli olarak yıkatmamız gerekiyor Evde silerek ne kadar temiz olduğunu düşünsek bile aksine Bütün kirler içine işliyor ve zamanla koltuk rengi değişiyor ve bir daha çıkmıyor . Altaş halı yıkama olarak koltukları yıkarken içinde ki bütün suyu makine ile emiyoruz ve tam anlamıyla temizlik sağlanıyor Ankara koltuk yıkama için bütün her konuda bizimle iletime geçebilirsiniz.
Altaş Halı Yıkama olarak tüm hizmetlerimizde hiç bir kaliteden ödün vermeden birinci sınıf halı ve koltuk şampuanı ERA 111 kullanarak %100 müşteri memnuniyetini yakaladık. Zaten bunu en iyi hizmet verdiğimiz müşterilerimiz biliyor. Web sitemiz de yer aldığı gibi Etimesgut halı yıkama firmamızın bütün videoları izleyebilirsiniz

Leave A Comment