Altas Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak, Batıkent Halı Yıkama hizmeti de vermekteyiz. Altaş Halı Yıkama Ankara’nın her bir ilçesine ücretsiz servisimiz ile ulaşıyor ve profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Birçok Batıkent halı yıkama firmasının aksine, yıkama işlemlerimizin tamamında son teknoloji endüstriyel makinalar kullanıyoruz. Ayrıca halı yıkama işlemlerimizde kullandığımız şampuan Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanıdır. Kullandığımız bu şampuan sayesinde halılarınız temizlenirken herhangi bir zarar görmez ve yeni alınmış gibi teslim edilirler.

Batıkent Halı Yıkama Uygulaması Nasıl Yapılır?

Batıkent Halı Yıkama Fiyatları

Firmamızda halı, koltuk, kilim, battaniye, yorgan ve perde yıkama için son teknoloji endüstriyel makineler kullanılmakta. Derinlemesine temizlenen ve yenilenen halılarınızı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Halı yıkama işlemlerimizde Sağlık Bakanlığından onaylı şampuan kullanıyor, halınızın kullanım ömrünü kısaltmıyoruz. Halı yıkamada fiyatı halının boyutu ve ölçüsünü göz önünde bulunduruyoruz. Ankara’nın birçok ilçesine hizmet veriyor ve servis araçları için hiçbir ek ücret almıyoruz.

Batıkent halı yıkama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version