Koltuk Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak halı yıkama hizmetinin yanı sıra koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Ankara’da faaliyette olan firmamız 7/24 açık olup, firmamıza istediğiniz her an iletişim sayfasında bulunan numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

Binlerce lira verip aldığınız koltuk takımı, oturma grubu gibi ev dekorasyon ürünleriniz zamanla kirlenmekte ve içerisinde gözle göremeyeceğiniz bakteriler oluşmaktadır. Bu durum temizliğin yanı sıra siz ve çocuklarınızın sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Ev hanımlarının yaptığı koltuk temizliği yüzey temizleme olup mevcut mikroorganizmaların daha derine yerleşmesine sebep olmaktadır. Peki ya biz nasıl temizliyoruz?

Öncelikle ücretsiz servis ekibimiz adresinize ulaşıyor ve koltuklarınızın yüzeyindeki tozları sanayi tipi üç motorlu vakum makinesi ile arındırıp daha sonra yıkama işlemine geçiş yapıyor. Yıkama aşamasında lekeli olan bölgelere lokal olarak leke çıkarıcı ve genel olarak koltuk yıkama için özel üretim olan, sağlık bakanlığı onaylı ERA 111 şampuanı kullanılmaktadır. Yıkama işlemi bittiğinde yeniden kontrol edilen koltuklarınıza kuruması için vakumlama yapılır. Bu işlemin ardından koltuklarınız kuruması için 4-5 saat bekletilir ve ertesi güne tamamen kurur. Kuruyan koltuklarınız ilk günkü rengini alır ve siz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu denli kaliteli bir hizmetin fiyatının tuzlu olduğunu düşünebilirsiniz, fakat yanılıyorsunuz;

Etimesgut Halı Yıkama

Videolar

Fiyatlar

Koltuk Takımı (7 Kişilik) 140 TL
Oturma Grubu (7 Kişilik) 140 TL
Köşe Takımı 140 TL
Kanepe 55 TL
Çekyat 55 TL
Yatak (Tek Kişilik) 50 TL
Yatak (Çift Kişilik) 60 TL
Sandalye (Adet) 7 TL