HİZMETLERİMİZ

ALTAŞ HALI YIKAMA olarak 220 metrekare kapalı alana 100 metrekare açık alana sahip bir firmayız. Sektörde uzun zamandan beri öncü ve yenilikçi bir rol oynamaktayız. Dilerseniz sizlere hizmetlerimizi sunalım. Eğer sizde hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut Halı Yıkama

Makina Halısı

Son teknoloji halı yıkama makinalarımızda makina halıları hiç zarar görmeden derinlemesine temizlikten geçer. İlk günkü parlaklığına kavuşan halılar santrafüj sıkma makinamızda sıkılarak kurutma için kurutma bölümüne aktarılır. Güneş görmeden kuruyan halılar hem solmaz hem daha kısa sürede kurur. Bambu ve yüz cinsi halılarda fırça izi, renk solması vs. olabilir. Musteriler bunun bilinciyle sipariş vermelidir.

Etimesgut Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Yün halılar hem el dokuma hemde makine halısı olabilir.Yıkama işlemleri birbirleriyle aynıdır.Önemli olan yün halının ipliğinin cinsi ve yün halıda kullanılan boyanın kimyasal mı yoksa kök boyasımı olduğudur.

Etimesgut Halı Yıkama

Çin Halısı Yıkama

Çin halılarının temizliğinde kullanılan halı şampuanı uygun şampuan değilse halı yanabilir.Temizleme malzemesinin naturel olması gerekir. ALTAŞ Etimesgut’ta halı yıkama firmamızda tamamen doğal malzemeler kullanılır.

Etimesgut Halı Yıkama

Shaggy, Makarna, Tufted vb. Halı Yıkama

Shaggy halıları tarif edecek olursak, uzun, post görünümüne sahip kalın halılar denilebilmektedir. Shaggy halılar günümüzde en çok tercih edilen halı türüdür, ALTAŞ Elvankent halı yıkama hizmetli firmamız, shaggy halı yıkama konusunda yeterli tecrübeye sahiptir.

Etimesgut Halı Yıkama

Battaniye ve Yorgan Yıkama

Evlerinizde kullandığınız hertürlü yorganlarınızı; evlerinizden alıyoruz. Önce özel karışımlı leke havuzumuzda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Makinalar yardımıyla yıkanan yorganları yüksek devirli makinalar yardımıyla sıkarak sudan arındırıyoruz.

Etimesgut Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklarınız özel şampuanlarımızla firmamızın uzman kadrosu tarafından yerinde itina ile temizlenip yıkanır. Firmamız Altaş Adında Etimesgut Halı Yıkama semtinin bünyesindedir.

Etimesgut Halı Yıkama

Overlok

Halı kenarı overloğu halılarınızın mevcut renklerine uyum sağlayacak en uygun renk iplerle yapılır. Halılarınızın saçakları yıpranmış durumdaysa, çabuk kirlenmesinden şikâyetçi iseniz veya saçaklardan memnun değilseniz saçakları isteğiniz doğrultusunda kesilip yerine halı kenarı overloğu yapılır.

Etimesgut Halı Yıkama

HalıFleks Yıkama

Halıflex gibi yerinden oynatılayan halıların yıkanmasına yardımcı olabilmek adına verdiğimiz bu hizmete yerinde yıkama diyoruz. Personelimiz halılarınızı uygun cihazlarla yerinde yıkıyor, ücretsiz servisimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Etimesgut Halı Yıkama

Kilim Yıkama

Profesyonel kilim temizliği için öncelikle kilimi tanımak, yapısını bilmek gerekir. Kilimler el dokuma halıları gibi kök boyası kullanılmış, yün ve ipek ile dokunmuş ise bu kilimlerin temizliği özen ve hassasiyet gerektirir. Kilimler halılara göre daha hassas yapıya sahiptirler.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN