Nasıl Yıkıyoruz?

Altaş Halı Yıkama olarak tüm hizmetlerimizde hiç bir kaliteden ödün vermeden birinci sınıf halı ve koltuk şampuanı ERA 111 kullanarak %100 müşteri memnuniyetini yakaladık. Zaten bunu en iyi hizmet verdiğimiz müşterilerimiz biliyor.

Etimesgut Halı Yıkama
Sipariş

Müşterilerimizin telefon veya internet yoluyla kaydı alınır. Belirlenen tarih ve saatte adresinizden halılarınız ekiplerimiz tarafından alınır.

Etimesgut Halı Yıkama
Barkodlama

Halılarınızın karışmaması için alınan bütün halılar tek tek numaralandırılır.

Ankara Halı Yıkama
Ölçüm (Sınıflandırma ilk kontrol ve ücretlendirme)

Bu aşamada halılarınızın temizleme işlemine geçmeden önce türlerine göre ayrımı yapılır. Bu esnada halılarınızın ücretlendirmesi yapılır.

Etimesgut Halı Yıkama
Toz Alma

Bu aşamada özellikle shaggy halıların saçakları uzun olduğundan kirler ve tozlar halının dip kısımlarına çöker. Bu toz ve kirler toz alma işleminde yıkamaya girmeden temizlenir.

Etimesgut Halı Yıkama
Yıkama

Tozu alınmış,sınıflandırılmış halılarınız yıkama işlemine alınır. Yıkama esnasında yine halılarınız türlerine göre yıkanır. Çünkü bütün halıların yıkama teknikleri farklıdır.

Etimesgut Halı Yıkama
Sıkma Ve Kurutma

Yıkamadan çıkan halılar sıkma işlemine alınır.Sıkma makinasından cıkan halıların %90 suyu alınmış olur yani halı nemli diye tabir edildiği şekilde çıkar. Sıkma makinasından çıkan halılarınıza daha sonra hava şartlarına göre açık veya kapalı kurutma yapılır.

Etimesgut Halı Yıkama
Son Kontrol – Paketleme – Dağıtım

Kurutmadan çıkan halılarınız paketleme masasına alınır. Paketleme masasında halınızın tekrar temizlik kontrolleri yapılır. Paketlenip servis araçlarımızda müşterilerimize teslim edilir.