Eryaman Halı Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak Ankara’nın bir çok ilçesinde hizmet verdiğimiz gibi Eryaman Halı Yıkama hizmeti de vermekteyiz.

 • Halılarınız uzman ekibimiz tarafından adresinizden teslim alınır, en iyi şekilde temizlendikten sonra size en kısasürede ulaştırılır.
 • Firmamız kimyasal içerikli deterjan kullanmaktan kaçınır ve halılarınız ERA111 halı şampuanı ile yıkanır. Yıkama yapılırken halılarınız zarar görmez ve tamamen kurutulup sizlere teslim edilir.
 • Bizler sadece halı yıkamak ile kalmayıp yorgan, battaniye, kilim, koltuk ve halıfleks yıkama işleri de yapmaktayız.
 • Dilerseniz halılarınızın kenarlarına halınızın rengi ile uyum sağlayacak en uygun renkteki iplik ile overlok yapılır.
  Altaş Halı Yıkama olarak misyonumuz, Ankara’nın her bir ilçesine ulaşıp 7/24 profesyonel halı yıkama hizmeti sağlamak.

Eryaman Halı Yıkama Uygulaması Nasıl Yapılır?

 • Altaş halı yıkama olarak, Eryaman halı yıkama işlemlerini en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz daha önceden kararlaştırılmış olan tarih ve saatte adresinize geliyor ve yıkanacak ürünleri alıyor.
 • Her bir ürüne özel barkodlama yapılıyor. Bu sayede ürünlerin karışması engellenmiş oluyor. İlk aşamada ürünler türlerine göre ayrıştırılıyor ve ölçüm yapılıyor.

Altaş Halı yıkama olarak halı yıkama işlemimizi aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. 

 • Daha sonra yıkama işleminden önce, özellikle saçaklı halılarda detaylı bir toz alma işlemi yapılıyor.
  Tozu alınmış ürünler türlerine göre yıkama makinelerine gönderiliyor.
 • Halı, kilim, yorgan, battaniye, koltuk ve halıfleks gibi yıkama işlemlerimizin tamamında Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanı kullanılıyor.
 • Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halı, kilim, yorgan ve battaniyeler sıkma makinasına gönderiliyor.
  Fazla su alındıktan sonra ürünün cinsine göre açık ya da kapalı kurutma işlemi gerçekleştiriliyor.
  Yıkanmış ve kurutulmuş ürünler kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenip, en kısa sürede sahibine iletiliyor.

Eryaman Halı Yıkama Fiyatları

Eryaman’ın tartışmasız en iyi halı yıkama firması olarak, Halı yıkamanın yanı sıra koltuk, kilim, battaniye ve yorgan yıkama için son teknoloji makineler kullanıyoruz. Kurutma ve paketleme işleminin sonrasında ürününüzü, adeta yeni alınmış gibi evinize ulaştırıyoruz. Halı yıkama işlemlerimizde Sağlık Bakanlığından onaylı şampuan kullanıyor, sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz. Halı yıkamada fiyatı belirleyen faktör öncelikle halının boyutu ve ölçüsü oluyor. Kullandığımız servis araçları için hiçbir ek ücret almıyoruz.

Eryaman halı yıkama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizin “Fiyat Listemiz” sayfasını ziyaret edebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli günler!