Çayyolu Halı Yıkama

Firmamız Altaş halı yıkama, Ankara’nın bir çok semtinde olduğu gibi Çayyolu semtinde de halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler diğer halı yıkama firmalarının aksine kaliteli ve hijyenik ERA111 halı şampuanı ile yapılmaktadır.

Halı temizliği herkesin, her firmanın yapabileceği kolay bir iş olarak görülse de düşünüldüğünün aksine zorlu ve titiz bir işlem gerektirmektedir. Bir çok firma halılarınızı baştan sağma yıkarken firmamız Çayyolu halı yıkama konusunda özenli davranıp halılarınızı derinlemesine bir temizlikten sonra teslim eder.

Sizde eğer firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Çayyolu Halı Yıkama Uygulaması Nasıl Yapılır?

  • Çayyolu halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmek için Ankara’nın Etimesgut semtinde yer alan Altaş Halı Yıkama firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Daha önceden kararlaştırılmış olan tarih ve saatte servisimiz
  • Ankara’nın Çayyolu semtine geliyor, halılarınızı teslim alıyor.
  • Teslim alınan halıların her biri numaralandırıyor ve cinslerine göre ayrıştırılıyor.
  • Yıkama işleminden önce, halıların saçaklarının her birinde elle toz alma işlemi gerçekleştiriliyor.
  • Tozu alınmış halılar cinslerine ve boyutlarına göre yıkama makinelerine gönderiliyor. Yıkama işleminde halılara insan eli değmiyor. Son teknoloji endüstriyel makineler kullanılarak halıların derinlemesine temizlenmesi sağlanıyor.
  • Halı yıkama işlemlerimizin tamamında Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanı kullanılıyoruz.
  • Yıkama işlemi tamamlandıktan halı, boyutuna uygun bir sıkma makinasına yerleştiriliyor.
  • Yıkama işleminden sonra kalmış olan fazla su sıkıldıktan sonra halının çeşidine göre açık ya da kapalı kurutma işlemi gerçekleştiriliyor.
  • Yıkanmış ve kurutulmuş halılar teker teker kontrol ediliyor. Tamamen temizlendiğine emin olunan ürünler steril bir ortamda paketleniyor ve Çayyolu ilçesindeki evinize geri gönderiliyor.

Çayyolu Halı Yıkama Fiyatları

Çayyolu halı yıkama fiyatları, Ankara’nın bütün ilçeleriyle aynı fiyat listesine sahiptir. Altaş Halı Yıkama firması olarak Ankara’nın her bir ilçesine aynı fiyat ve kalitede hizmet vermekteyiz. Çayyolu halı yıkama, Çankaya halı yıkama, Eryaman halı yıkama, Sincan halı yıkama ve Etimesgut halı yıkama ilçelerine olan servislerimiz tamamen ücretsizdir. Servislerimiz evinize kadar gelip halı, kilim, yorgan, koltuk ve perde gibi yıkanması gereken ürünleri hiçbir ek ücret talep etmeden alır ve işlem sonucunda geri bırakır.

Çayyolu halı yıkama fiyatlarını halının ölçüsü ve halı yıkama firmasının kullandığı makinelerin kalitesi belirler. Yıkanacak halının ölçüsü arttıkça, Çayyolu halı yıkama fiyatı da artacaktır. Ayrıca diğer Çayyolu halı yıkama firmalarından farklı olarak, firmamız olarak son teknoloji halı yıkama makinalarını kullanıyoruz.
Eğer sizde firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.