Altas Halı Yıkama

ÇAY KAHVE LEKESİ İÇİN EVDE NELER YAPILMALI

En çok sevdiğimiz Hatta bazı insanların vazgeçmeyeceği bir içeceklerimiz arasın da çay ve kahve gelmektedir . Altaş halı yıkama olarak sizlere bu konuda birkaç çözüm önerisin de bulunmak istiyoruz. Üstüne herhangi bir içecek döküldüğü zaman Yapılan en büyük hata halıyı bizlere yıkatmaya vermek için haftalarca beklemesidir yada evde herhangi bir işlem yapmadan bekletilmesidir .

1 . olarak yapılması gereken işlem KAĞIT HAVLU Kompress
Halı yada Koltuk üzerine çay yada kahve döküldüğü zaman kesinlikle panik yapmadan temiz bir havlu kağıt ile dökülen ürünün emilmesini sağlamaktır

2. Olarak ıslak mendil ile emdirilmesi
Temiz peçete ile dökülen ürünü emdirme işlemi yaptık’dan sonra ıslak mendil ile kesinlikle yaymadan çok hafif silinmesidir .

3 . olarak Sirke ile temizleme
Yukarı işlemleri yaptık dan sonra Bir su bardağı yarısı kadar ılık su olan bardağı ile doldurun Daha sonra temiz bir bezle 3 kere olarak dökülen bölge silinmelidir . Kesinlikle çamaşır suyu kullanmayın .

Halı yıkama fiyatlanırma Halı yıkama hizmetleri Halı yıkama için dikkat edilmesi gerekenler

1 HALI YIKAMA DA TEKNOLOJİ
Halı yıkama da teknolojik hizmetleri kullanmak çok önemlidir En basit örneği ile yıkama makinamız şuan 16 fırçalı ve son sistemdir 5 fırçalı bir makine ile tabi ki 16 fırça bir olmaz . Şuan piyasa da 32 tane halı sıkma makinası yapan firma mevcut eğer ki En iyi firma dan ürün almazsak firma olarak müşteri menmunıyetini sağlayamayız çünkü halılar tam anlamıyla sıkılıp suyunu atmazsa sararma yapar .
2 . PERSONELLER KESİNLİKLE EĞİTİMLİ İŞİN DE TECRÜBELİ OLMALIDIR.
Etimesgut halı yıkama olarak yılların verdiği tecrübe bizi bunu öğretti . Ucuz personel çalıştırmak yerine işin de tecbüreli yıllardır bu yıkama işlemi yapan personel en detayını bildiği için Leke konusun da o an hemen ne yapılması gerektiğini bilir. Müşteri güveni için Eğitimli krahterli personel çok önemli Bütün Müşterilerimiz abimiz ablamız ve kardeşimizdir Temizlik yanı sıra her konuda en kaliteli en düzgün işi yapıyoruz .
3. HİJYEN VE SAĞLIK
Ankara halı yıkama fiyatları olarak belirtince binlerce firma bulabilirsiniz Maliyeti düşürmek için çoğu firma ismi belli olmayan yada en ucuza getirmek için az ürün kullanır Ancak öyle bir temizlik olmaz Bütün ürünlerimiz SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI VE BELGELİDİR . Siz değerli müşterilerimize gönderebiliriz

4. HANGİ HALI NASIL YIKANMALIDIR
Bütün halılar farklı yıkanmalıdır hepsi Aynı makine ve temizlik ürünü ile yıkanmaz şaği türü halılar ipleri uzun olduğu için Yıkama süresi uzun olmalı fazla şampuan kullanılmalı ya da çin halısı çok değerli ve kök boyası olduğu için yıkama süresi az olmalı ve kesinlikle saf şampuanla hassas yıkanmalı.

BİZ Ankara halı yıkama yada Etimesgut halı yıkama akla gelen ilk firmayız Altaş olarak 12 yıl önce başladığımız bu yolda Fiyat konusun da temizlik konusun da en iyi hizmeti veriyoruz siz değerli müşterimiz bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir

Exit mobile version