Ankara Halı Yıkama konusunda her firmaya güvenmeyin!

Ankara halı yıkama; kalite, deneyim tecrübe ve hijyen gerektiren bir hizmet sektörüdür. Kaliteli, hijyenik, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sizlere hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Temiz sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamınız devam ettirmeniz için bizi seçmeniz en önemli önceliklerimizdendir.  Müşterilerimizin telefon ya da internet yolu ile vermiş olduğu siparişler belirtilen gün ve saatte yönlendirilen servis elemanları ile sipariş teslim formları düzenlenerek teslim alınır.  Servis ve servis elemanlarımız düzenli olmakla birlikte her ilçemize aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Servis elemanlarımız müşterilerimize karşı konuşması, diksiyonu, davranışlarına çok dikkat eder ve kesinlikle şirket politikalarımız dışına çıkmaz ve buna özen gösterir.

Servis elemanlarımız ile tesisimize getirilen halılarınız öncelikle tesisimizde ön inceleme işlemlerinden geçirilir. Ön inceleme işlemleri halınızda bir kusur veya hasar olup olmadığının kontrolüdür, daha sonra ücretlendirme işlemi yapılarak müşteriye bilgi verilir ve müşteri ile anlaşıldıktan sonra ilk aşama olarak ön temizleye tabi tutulur ön temizleme işleminde kaba kirler süpürülür toz topraktan arındırılır. Daha sonra her çeşit halınız için özel olarak bulunan halı yıkama makinelerimizden size özel olanı tesis edilir ve yıkama işlemi başlatılır, yıkama işlemlerimizde bugüne kadar %100 memnuniyet sağlamış olan ERA111 şampuan kullanılmaktadır.

Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra öncelikle sıkma işlemine başlanır, halılarınız için özel üretim olan merdaneli sıkma makinelerimizde %90 oranında kuruma sağlanır. Makineden çıkartıldıktan sonra özel olarak kalite kontrol personelimiz tarafından yıkama kontrolü gerçekleştirilir, eğer yıkama kontrolünde memnuniyet sağlanmamış olacağı düşünülürse yeniden yıkama işlemine tabi tutulur, memnuniyet sağlanmış olduğu düşünüldüğünde kurutma işlemine geçilir. Yıkama tesisimizde bulunan özel kurutma alanımızda bakterilerin tamamen yok olması için güneş gören kapalı alanlarda %100 kurutulur ve son kontrole geçilir. Son kontrolde %100 müşteri memnuniyetimiz sağlanacağından emin olduğumuz takdirde ürün paketlenerek müşteriye teslim edilir. Servis elemanlarımız adresinize geldiğinde ödemelerinizi kredi kartı ya da nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Altaş Ankara Halı Yıkama firması olarak önceliğimiz siz müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamayı her zaman prensip haline getirmiş olup bu özen ve titizlikle çalışmaktayız.