Altas Halı Yıkama

Sipariş verdim, şimdi ne olacak?

Müşterilerimizden gelen telefon ile bizlere belirtmiş olduğunuz adresinize ilgili personel yönlendirilir ve servis elemanımız tarafından düzenlenecek olan teslim alam formu ile teslim alınır. Firmamıza geldikten sonra öncelikle kontrol işlemi gerçekleştirilir (yırtık, sökük, renk atması, ağarma). Eğer herhangi bir kusur veya hasar var ise öncelikle bilgilendirme işlemi yapılır. Kontrol işlemi tamamlandıktan sonra ölçümleme işlemleriniz gerçekleştirilerek ücretlendirmesi yapılır ve müşterilerimiz ile kontrol ve ölçümleme işlemleriniz de anlaşıldıktan sonra makinelerimiz ile süpürülür var olan kaba kirlerinden arındırılır. Arındırma işlemi tamamlandıktan sonra yıkama makinelerine alınır. Her halınız için türüne göre özel yıkama makinelerimiz bulunmaktadır, çünkü bütün halıların yıkama yöntemleri farklıdır. Türüne göre özel olan makina da yıkama işlemi gerçekleştirilirken siz müşterilerimizin de %100 memnuniyet göstermiş olduğu ERA111 şampuanı ile yıkanır. Yıkama işleminden geçtikten sonra, kirli suyu bilgisayar kontrolünde olup makinadan direk arındırılır ve tekrar temas edemez.

Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra, kurutma makinelerinden geçirilir. Kurutma makinesinden geçirilen halınız %90 ile %95 kurumuş olarak makineden alınır.  Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra özel yapılmış kontrol sehpamız üzerinde açılarak son kontrolden geçirilir, yıkama kaliteniz %100 memnuniyet sağlayacağına karar verildikten sonra, sizler için özel olarak hazırlanmış olan, bazı bakterilerin sadece güneş ışığında öldüğünü bildiğimiz için güneş ışığını geçiren özel maddeler ile kapatılmış ortamda asılarak %100 kurumuş olması beklenir. %100 kuruduktan sonra tekrar için özel yapılmış olan sehpalarımız üzerinde açılarak yıkama esnasında üzerinde oluşan tüyleri alınır ve son kontroller tamamlanır. Kusursuz olarak yıkanmış olduğuna karar verildikten sonra ulaşması için paketlenir.

Paketleme işlemimiz sadece sizlere daha güvenli ve temiz bir şekilde ulaşması içindir. Size ulaştığında paketinden çıkarabilirsiniz.  Bütün işlemleri tamamlanan paketlenmiş hali ile sizlerin iletmiş olduğu teslim adresine her günümüzde birlikte çalıştığımız müşteri memnuniyeti önemli olan servis elemanlarımız ile adresinize teslim edilir. İlgili teslim ve servis elemanımız kapınıza geldiğinde ödemelerinizi ister nakit ister kredi kartı ile kapıda yapabilirsiniz. Altaş Ankara Halı Yıkama olarak titiz iş yapmayı prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Exit mobile version